3.11. HOUSE DANCE workshop / LEANDRO / MOYO TRIBE HOLANDSKO

Zveme vás jménem Art factory a projektu Re-lease na workshop HOUSE DANCE s LEANDREM, kterého jsme měli tu čest pozvat již minulý rok a jeho workshop i vystoupení byli oba velkým úspěchem.

LEANDRO Vanenburg

Leandro (a.k.a. Dro) byl jednou z ústředních figur při rozvoji housové a hip-hopové taneční scény v Holandsku, a to jako tanečník, choreograf a organizátor. Skrze battly, vystoupení a spolupráci s tanečníky jiných stylů se vyvinul v multitalentovaného umělce, který je velice aktivní v holandské taneční scéně.

Je známý jako všestranný tanečník s neortodoxně jemným stylem, neuvěřitelnou muzikalitou a footworkem. Leandro je vášnivým učitelem/ koučem a tvrdě pracujícím umělcem. V současnosti pracuje jako mezinárodně aktivní kouč a učitel tance, projektový manažer a designer.

KDY: Pátek 3.11.2017 // 17:30-19:00
KDE: Art Factory Studio / Václavská 6 / BRNO
Cena: 350,-/ 390,- CZK (předprodej/ na místě)

Registrace na tess@artfactorybrno.cz
Platbou potvrdíte své místo na workshopu. Tu proveďte na účet 8206541001/5500 ( do pozn. WS LEANDRO + příjmení)

————————–——
ENGLISH:
We would like to invite you on behalf of Art factory and project Re-lease to HOUSE DANCE workshops with Leandro, which we had the honor to invite last year and his workshop and showcase were both a great success.

LEANDRO Vanenburg

Leandro (a.k.a. Dro) has been a key figure in the major growth of the House dance and Hip-Hop dance culture in Holland. Leandro has been on a beautiful journey as a dancer, choreographer and organiser. Through battles, showcases and cross-over performances he developed himself into a multi-talented entrepreneur who is very active in the Dutch dance scene.

He is known as a versatile dancer with an unorthadox smooth style, also known for his musicality and footwork. Leandro is a passionate teacher/coach and a hard-working entrepreneur. At the moment he works as an international dancecoach/teacher projectmanager and accesories designer.

 

 

Sdílet:

Další články:

OPEN CLASSY / REGISTRACE / 2022

PŘEHLED OPEN CLASSŮ A REGISTRACE ZDE: https://forms.gle/qAPZR1w9uvcfdmWx5 OPEN CLASSY PRAVIDELNĚ V PONDĚLÍ UPDATUJEME :) REGISTRACE NUTNÁ PŘEDEM! Platbu prosím proveďte přes bankovní účet 8206541001/5500, do pozn. PŘÍJMENÍ + PŘÍSPĚVEK OC/KURZ.