ART FACTORY OD ZÁŘÍ 2021 INFO!

🖤ART FACTORY OD ZÁŘÍ 2021 🖤
Milí tanečníci, návštěvníci našich open classů, kurzů a workshopů, máme pro vás neveselou zprávu – taneční Studio Art Factory tak, jak ho znáte, bohužel od září 2021 nebude pokračovat. Během epidemie jsme se přestěhovali z Václavské do menších prostorů ve Slatině s nadějí. Od té doby ale uplynul skoro další rok a i nové prostory jsme museli kvůli covidu opustit. Po domluvě s lektory a dlouhé úvaze jsme došli k závěru, že některé věci je potřeba změnit a přizpůsobit a tedy hledat další stálé prostory, ani otevírat půlroční kurzy, momentálně nebudeme. Láska k tanci se ale opustit nedá a proto snad potěšíme ty, kteří ho opravdu milují a chtějí s ním a s námi a nadále zůstat. Protože my s tancem rozhodně nekončíme!
Kromě členů, kteří chtějí pokračovat s pravidelnými lekcemi budeme mít i 1x týdně 120 min. freestyle otevřený pro všechny, 1-4 x do měsíce proběhnou open classy, intensivy nebo workshopy a sem tam nebudou chybět ani taneční akce, divadelní projekty a další skvělé eventy. Během srpna sdělíme, kde budeme aktuálně fungovat a informace o plánovaných open classech a workshopech budete nadále nacházet na IG/FB nebo webu Art Factory.
Těšíme se na další společný čas a zážitky, tentokrát trochu jinak. Do budoucna uvidíme, jak se bude celá pandemická situace vyvíjet a co nám vesmír přinese.
Děkujeme našim lektorům za vše, co během 7 let předávají studentům Art Factory za ohromné množství inspirace a zkušeností, které předali a nadále předávájí.
Děkujeme Vám všem, kteří jste se účastnili našich kurzů a akcí a tančíte s námi i nadále.

Sdílet:

Další články: