Joseph Go (FR) a Janča J. (CZ) v Brně už tuto sobotu!

The One Connection v Brně!
Workshopy s těmito předními tanečníky proběhnou v sobotu 2.4.2016 v Art Factory Studiu v Brně.

Video:
Kuduro https://www.youtube.com/watch?v=VjwUFA2dnrU
Hip Hop https://www.youtube.com/watch?v=usBS49DP_hI

Čas:
16:00-17:30 KUDURO / Janča J. Jelínková
17:30-19:00 HIP HOP / Joseph Go

Cena:
300,- czk / 1 workshop
500,- czk / 2 workshopy

Registrace je platná pouze po zaslání emailu na info@artfactorybrno s vaším jménem a telefonem, v hlavičce WORKSHOP JOSEPH & JANCA.

Platb nejpozději 5 dnů před začátkem workshopu na b.ú. 8206541001/5500 nebo na recepci studia v den konání workshopu po potvrzení rezervace.

Po workshopech se bude v NEKLID MUSIC BARU konat HIP HOP & HOUSE PARTY, kde budeme všichni společně jamovat a sharovat dál:)

Více info můžeš dostat na našem mailu nebo FB zprávou!

Joseph Go a Janča J jsou unikátní dvojice světově známých tanečníků, kteří mají za sebou mnoho odučených lekcí nejen po Evropě (Portugalsko,Francie,Itálie,Švýcarsko,Španělsko, Holandsko..), ale i v Asii (Čína) či Africe (Senegal) a Severní Americe (New York City,Los Angeles,San Francisco,San Carlos,Los Cabos, Mexico city) a další.
Specializují se na africké tance, jako je Afrohouse z Angoly, Kuduro, Pantsula, Coupé décalé a Azonto. Kromě afrických tanců vyučují také House dance, Dancehall a HipHop.
Oba jsou zkušení lektoři a choreografové a jejich lekce jsou mezi tanečníky velmi oblíbené.Právě oni jako první vzbudili zájem o Afrohouse a Kuduro nejen v České republice, šíří zájem o tyto taneční styly po celém světě, Jejich video na Youtube dosáhlo více než 2milióny shlédnutí!
Společně vystupovali a učili na významných akcích, z nichž je určitě třeba zmínit Street Style Lab v NYC, Just Debout Worldwide workshops v Paříži, All4House, Groovylish Summer dance camp Spain, Chine Dance Delight officiel v Šanghaji, UK B-boy Championship prelims ve Švýcarsku a další…Joseph Go & Janča J jsou inspirací pro sta tísíce tanečníků.
Na jejich workshopech,lekcích můžete očekávat neskutečnou pozitivní energii, která z obou tanečníků nepřetržitě vyzařuje, skvělou hudbu, novou inspiraci, a také mnoho informací o vyučovaných stylech.

Sdílet:

Další články: