LEKCE PRO MAMINKY za přítomnosti dětí

Milé maminky, nabízíme pro Vás lekce pro maminky, zaměřené na tanec a cvičení po porodu. Všechny tyto lekce probíhají za přítomnosti dětí.

Každé úterý 10:00-11:00 cvičení FIT MOMS & KIDS, kde se zaměřujeme na cviky na stažení diastáze, posílení středu těla a mobilizace.

A ve čtvrtek 10:00-11:00 TANEC zaměřený pro maminky na mateřské, s dětmi v nosítku nebo s námi tančícími/hrajícími. Naučíme se jednoduché taneční kroky a vazby, užijeme si zábavu a hudbu 90’s, 00’s a moderní hudby ve stylu RnB, Hip Hop, Soul atd.

To vše za přítomnosti dětí, které si hrají na podložce nebo s námi tančí 🙂

KDE: Poštovská 3, Yoga i-D Studio 


KDY: Úterý 10:00-11:00 FIT MOMS & KIDS

Čtvrtek 10:00-11:00 TANEC PRO MAMKY


PRO KOHO: Pro maminky po porodu (po ukončeném šestinedělí), ale i pro maminky se staršími dětmi, které si chtějí užít tanec, pro nastávající maminky a pro babičky :)


ZA KOLIK: 200 Kč / lekce

Prosím o registraci skrz formulář zde: REGISTRACE NA LEKCE na dané datum, pokud se nedostavíte prosím o zrušení registrace nejpozději 2 hod. před začátkem lekce. V případě zrušení lekce Vám bude navrácen kredit. Minimální počet maminek jsou 3. Můžete mi zaslat dotaz nebo se nahlást i přes sms 724 220 223 do 20:00 předchozího dne. Registrace je závazná.

Lekce jsou vypsané vždy na týden dopředu!

Platba hotově na místě nebo v rezervačním systému online. 

Sdílet:

Další články: