Taneční tábor s koňmi / 24.-30.7.2016 / Kurdějov okr. Břeclav

Po úspěšném prvním roce jsme se rozhodli náš TÁBOR zopakovat!!! Ani tentokrát nepřijdou děti o skvělou zábavů v tanečním sále, jízdy na koních a další společné aktivity, jako je například výjezd na kouliště a mnoho dalšího!

24. – 30. 7. 2016 // Kurdějov / okr. Břeclav /

5 – 15 let // začátečníci i pokročilí

přihlášky: klempart@seznam.cz

Pro nováčky!

Tábor probíhá v místě Kurdějov, což je malebná vesnička na jih od Brna, velice dobře dostupná po dálnici D2. Kurdějov leží v údolí, obklopený lesy a krásným prostředím, v blízkosti se nachází Chko Kamenný vrch. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

Ubytováni budeme v novém sále, kde budeme spát na karimatkách a ve spacácích. Máme zde k dispozici dvě šatny se sprchami a WC, pro kluky a holky zvlášť. Jíst budeme v prostorách vedle sálu vynikající domácí stravu min. 5 x denně. Pitný režim zajištěn.

Taneční tábor je pro holky i kluky, zkrátka pro všechny příznivce těchto tanečních stylů: Hip Hop, Funk styles, R’n’B, break dance, dancehall a další streetové styly. Vhodné též pro začátečníky, stačí jen zájem o tanec a pohyb. Kromě výuky tance si přiblížíme život koňů, a to se vším, co k nim patří. A ještě k tomu si zasportujeme, zasoutěžíme, zahrajeme stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry. Budeme se koupat, hrát hry, chodit do lesa, a dělat táboráky Emotikona smile

Vyučovat Vás budou lektoři Art Factory Brno (www.artfactorybrno.cz): Tess Lempartová, Nicol Mullerová a hosté.

Práci s koňmi, jak k nim přistupovat a starat se o ně Vás nauči Kačka Lempartová.

Zahájení tábor 24.7. mezi 14.00 – 16.00 hodinou!
Ukončení tábora 30. 7. v 10.00 tanečním vystoupením pro rodiče a postupný odjezd.

Více zde: http://www.pastviny-kurdejov.cz/aktualne/pobytovy-tanecni-tabor/

 

 

Sdílet:

Další články: